Vizyon

Müşteri beklentilerinin önünde olma arzusu ile tasarladığı yenilikçi ürünleri, müşteri memnuniyetine bakış açısı, yönetici ve çalışanlarının potansiyeli, sürdürülebilir farklı iş modeli ile ulusal ve uluslar arası piyasalarda, paydaşlarının çalışmaktan gurur duyduğu bir firma ve tüketicilerinin bir numaralı tercihi olmak…

Misyon

İnsanoğlu barınacak bir yere sahip olmasından itibaren yaşadığı mekanı “güzelleştirme”, onu kullanışlı hale getirme, ona değer katma ihtiyacı içindedir. Günümüzde bu beklentiler, insanın yaşamını geçirdiği her yere (konutlara, işyerlerine, restoranlara, alışveriş merkezlerine ve hatta sokaklara) yansımıştır. İnsanlar zamanlarını geçirdikleri tüm mekanların;

mimari olarak daha estetik olurken kullanışlılığının da artmasını,

tehlikelere karşı daha güvenli olurken şeffaflılığının ve manzarasının en üst düzeyde kalmasını,

daha kolay iklimlendirilirken enerji tüketiminin en aza indirecek şekilde çevreye duyarlı hale gelmesini,

ve benzeri değişimleri talep etmektedirler.

Bu süregelen ihtiyacı nasıl karşılayacağımıza karar vermek için öncelikle yeteneklerimizi, yapabileceklerimizi ve yapamayacaklarımızı belirledik.  Kendimizi bir “sistem firması” olarak konumlandırdık.  Bize göre sistem firması, ekonomik fayda yaratan yenilikler odağında çalışan,  herkesin yaptığı işleri, standardı satın alan, herkesin yapamadığı, katma değer yaratan işleri tasarlayan ve üreten firmadır. Bu firma için tasarım, fikir, patent, farklılık kelimeleri olmazsa olmazlarımızdandır.

Tüm bu ihtiyaçların yarattığı ortamda misyonumuz; inovatif bir öngörü ile yenilikçi mimari yapı donanımları tasarlamak ve bu ürünleri “üretici bayilik” iş modeli ile en uygun şekilde tüketicilere ulaştırmaktır.

Kalite Politikamız

Köse Cam Balkon çalışanlarıyla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlamaktadır. Ülkesi, müşterileri, bayileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedeflemektedir.

Kalitede, hizmette ve bayi ilişkilerimizde sunduğu seçeneklerde en iyi olmak ve müşterilerimizde sahip olduğumuz imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterdiğimiz ürünlerde en iyisini yapma görevini üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

Köse Cam Balkon'un değerleri dünyada gelişen son teknolojiyi kullanarak, müşterilerine, kaliteli ve ekonomik ürünleri en hızlı şekilde sunmak, geliştirdiği ürün ve teknolojilerle, müşteri memnuniyetini önceleyen kalite anlayışıyla faaliyet gösterdiği lider ihracat potansiyeliyle bu konumu ülke sınırlarının dışına taşımak ve ülke gelişimine katkı sağlamaktır.