Köse Cam Balkon 2015 yılında kurulmuştur. Köse Cam Balkon; cam balkon, ısıcamlı cam balkon, sürme ve vitrin sistemleri konusunda sektördeki bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde kullanıcı dostu ve bütçe dostu kaliteli ürünler üretmeyi prensip edinmiştir. Alanında uzman ekibi ve hız kesmeyen azmi sayesinde bu gün Isıkon markası altında ısıcamlı cam balkon sistemini üretmiştir. Isıkon markasının yanı sıra pro seri cam balkon sistemi ile de sektördeki en iyi cam balkon sistemleri arasında yerini almıştır.

Firmamız kalite ve estetiği bir arada sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmaktadır. Teknolojik gelişmeleri ve cam balkon sektöründeki yeni ihtiyaçları takip eden uzman ar-ge ekibimiz hayatınıza yeni yaşam alanları katacak ve kullanımı kolaylaştıracak ürünler üretmeyi amaç edinmiştir.Ürünlerimiz uzun ömürlü olmasının yanı sıra, evinize değer katacak bir yapıya sahiptir. Yıllar geçse de ilk günkü çalışma şeklini koruyarak her mevsim balkon keyfi sağlamaktadır.

Türkiye ve dünya genelinde birçok ülkede kullanılan Köse Cam Balkon ürünleri bayi ağını sürekli genişleterek,  geleceğe emin adımlarla yürümektedir. Köse Cam Balkon kalitesi ve güvenirliliğini korumak için sürekli çalışmak Köse Cam Balkon için bir yaşam biçimi haline gelmiştir. 

Köse Cam Balkon ürünlerini yerli ve yabancı fuarlarda sergileyerek daha geniş kitlelerle kalitesini paylaşmaktadır. Ürünlerimiz donanımı ve kullanılabilirliği açısından sektördeki birçok firma tarafından deneyimlenmiş ve tam not almıştır. Köse Cam Balkon bayilerime sağladığı ürün desteği ve kurumsal reklam desteği ile sektördeki deneyimini tüm müşterilerine kesintisiz bir şekilde aktarmaktadır. Köse Cam Balkon için öncelik; güvenlik ve estetiktir ürünler üreterek yeni yaşam alanları oluşturulmasına katkıda bulunmaktır.

Köse Cam Balkon  tüm dünya ile ürettiği ürünlerdeki sanatı ve ruhu paylaşmak için çalışmaktadır. Bizi biz yapan değerlerden; dürüstlük, iş ahlakı, etik iş kuralları, iş güvenliği ve çalışma disiplininden vazgeçmeden geleceğe yürüyoruz.